Odtwarzacz od GG w standardzie i gra muzyka

Odtwarzacz plików muzycznych to kolejny element nowej platformy od GG – http://www.gg.pl/info/. Dzięki niemu użytkownicy mogą odsłuchiwać utwory z GGdysku bez potrzeby pobierania ich na swój komputer. To wygodne rozwiązanie pozwala cieszyć się swoimi kolekcjami wszędzie tam, gdzie mamy Internet. I GG.

Dotychczas, aby odsłuchać utwór z GGdysku, należało pobrać go na dysk lokalny komputera i otwierać w osobnych programach. Warto przypomnieć, że GGdysk ( http://www.gg.pl/info/dysk/ ) to wirtualny dysk udostępniany w ramach nowego GG, który zapewnia każdemu użytkownikowi 3GB bezpłatnej powierzchni na własne pliki.

Użytkownicy mogą udostępniać sobie wzajemnie katalogi z utworami, a wprowadzony teraz przez GG odtwarzacz pozwala na ich przesłuchiwanie bez potrzeby pobierania plików na komputer.

Odtwarzacz w GG pozwala na przewijanie utworu, przechodzenie pomiędzy utworami, zapętlenie całej listy lub wybranej piosenki. W przypadku wielu plików w jednym katalogu można skorzystać z funkcji „shuffle”, czyli losowego odtwarzania. Głośność utworu zmniejsza się automatycznie w przypadku połączenia audio/video w GG i w chwili włączenia radia internetowego Open FM w GG.

Odtwarzacz obsługuje format mp3 i jest dostępny w wersji GG na komputer i GG w przeglądarce. W planie jest udostępnienie go w wersjach mobilnych komunikatora.

Najnowsze GG można pobrać z http://gg.pl/info/pobierz