Pisak i poufność pogawędek – nowa wersja Gadu-Gadu 10 już dostępna!

Miliony użytkowników komunikatora Gadu-Gadu mogą od dzisiaj korzystać z nowej wersji programu dostępnej na stronie http://komunikator.gadu-gadu.pl. W wydanym dzisiaj GG warto podkreślić takie nowości, jak bezpieczeństwo prowadzonych rozmów tekstowych oraz funkcję tzw. pisaka. Najnowsza wersja GG 10 oznaczona jest numeracją 10.1.0.11070.

Pisak informuje nas o tym, że w danej chwili ktoś zaczyna do nas pisać wiadomość na Gadu-Gadu. To przydatna, praktyczna funkcja, dzięki której jesteśmy na bieżąco informowani o tym, że za chwilę znajomy wyśle do nas wiadomość. W każdej chwili możemy jednak wyłączyć tą funkcjonalność w ustawieniach.

W trosce o bezpieczeństwo rozmów na Gadu-Gadu, wprowadzono oznaczenia statusu szyfrowania. Teraz użytkownicy GG 10 mogą na bieżąco sprawdzać bezpieczeństwo rozmowy i w każdym momencie dowiedzieć się o tym, jak dbać o poufność internetowych pogawędek. W oznaczeniach użyto 3 typów kłódek.

Ponadto w nowej wersji komunikatora wprowadzono wiele poprawek dotyczących funkcjonalności i wydajności programu (np. poprawka edycji w oknie rozmowy GG). Uwzględniono sugestie i błędy przesyłane przez użytkowników.

Gadu-Gadu to najpopularniejszy w Polsce komunikator internetowy, używany przez ponad 10 milionów osób miesięcznie. Najnowsza seria komunikatora oznaczona GG 10 to duży krok komunikatora w kierunku centrum komunikacji, ale również rozrywki, informacji i edukacji. Już teraz bezpośrednio w komunikatorze można korzystać z usługi poczty elektronicznej Poczta Gadu-Gadu, słuchać radia internetowego Open.FM, czy grać ze znajomymi w gry online.

Najnowsza wersja: Gadu-Gadu 10
Numer: 10.1.0.11070
Rozmiar instalatora: 23.2MB

www.gadu-gadu.pl

http://komunikator.gadu-gadu.pl