Polka wygrała wyjazd na Mundial do RPA!

24-letnia Magdalena Jabłońska z Gdyni wygrała konkurs Chase the Makarapa i wraz z uczestnikami z innych kontynentów jako jedyna Polka wyłoniona w konkursie pojedzie na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej do RPA. Weźmie też udział w reality show w afrykańskiej telewizji Super Sport i przez miesiąc zwiedzać będzie piękne zakątki Republiki Południowej Afryki.

Magda wygrała nagrodę, o której marzy każdy prawdziwy kibic w Polsce. Informacja o zwycięstwie była dla niej dużym zaskoczeniem. Aby usłyszeć, jaki jest wynik konkursu przyjechała do siedziby GG Network aż z Londynu, gdzie obecnie mieszka i pracuje. Ciężko mi ubrać w słowa, co teraz czuję. Bardzo dziękuję. Od zawsze chciałam zobaczyć Afrykę i cieszę się, że będzie mi to w końcu dane – mówiła Magda chwilę po tym, jak dowiedziała się, że to właśnie ona jest szczęśliwą zwyciężczynią.

Co ciekawe, Magda nie pasjonuje się piłką nożną, chociaż przyznaje, że ogląda mecze ze swoim chłopakiem. W RPA kibicować zamierza Brazylii, a pytana o najprzystojniejszego piłkarza zdecydowanie odpowiada, że jest nim David Beckham.

Zwyciężczyni wraz z innymi uczestnikami konkursu różnych stron świata m.in. Indii, Brazylii, Chin i Afryki przez miesiąc przemierzy Republikę Południowej Afryki. Będzie też uczestniczyć w dziewięciu meczach piłki nożnej podczas Mistrzostw Świata, w tym meczu otwarcia i finału.
Konkurs jest organizowany przez afrykańską telewizję Super Sport należącą do południowoafrykańskiego koncernu medialnego NASPERS. Aby wziąć udział w konkursie każdy uczestnik musiał wysłać sms i odpowiedzieć na 5 krótkich pytań.

Uczestnicy podróży z różnych stron świata dostaną od organizatorów w kamery HD, telefony komórkowe oraz laptopy z zagwarantowanym dostępem do sieci Internet. Organizator zapewnia również transport na terenie Republiki Południowej Afryki, zakwaterowanie i wyżywienie, jak również asystę team’u TV SuperSport, która przygotowywać będzie codzienne piętnastominutowe relacje z podróży emitowane w TV SuperSport na obszarze Afryki oraz w niektórych międzynarodowych platformach internetowych.

Konkurs w Polsce przeprowadzony został za pośrednictwem portaluhttp://gadu-gadu.pl