Ponad 1 milion pobrań Open FM – lubimy słuchać muzyki w smartfonie

Internauci pobrali już ponad milion razy Open FM na mobilny system Android, windując ją na pierwsze miejsce w kategorii „Muzyka i dźwięki”. To rekordowa liczba pobrań spośród wszystkich polskich aplikacji dostępnych na ten system i oferujących bezpłatną muzykę 24 godziny na dobę. GG Network, wydawca Open FM, idzie za ciosem i wydaje kolejne wersje popularnej platformy radiowej na pozostałe systemy – najnowszym wydaniem jest Open FM na Windows 8 Modern UI.

Open FM oferuje blisko 100 kanałów muzycznych, których można słuchać przez stronę www, komunikator GG oraz aplikacje mobilne. Od rocka po muzykę klasyczną, od Linkin Park po Eminema, od jazzu po dubstep – w Open FM każdy fan muzyki powinien znaleźć coś dla siebie.

Bezpłatny dostęp 24 godziny na dobę do różnorodnych kanałów muzycznych sprawia, że Open FM cieszy się coraz większą popularnością. W internetowym sklepie Google Play Open FM została pobrana już ponad 1 milion razy, dystansując aplikacje znanych rodzimych nadawców, którym nie udało się przekroczyć progu 500 tys. pobrań (m.in.: Tuba FM, Radio ZET, RMFon, eskaGO, Polskie Radio).

Open FM jest obecnie jedynym polskim wydawcą w pierwszej piątce aplikacji na system Android w kategorii „Najpopularniejsze bezpłatne – Muzyka i dźwięki” i wyprzedza takie aplikacje, jak: Shazam, Winamp czy Spotify.

Od niedawna z bezpłatnej muzyki w Open FM mogą cieszyć się także użytkownicy Windows 8 Modern UI. Pierwsze wydanie tej aplikacji na nowy system firmy Microsoft wyposażone jest w wygodny odtwarzacz, pomocne zapowiedzi „Za chwilę zagramy” i kategorię „Ulubione”. Odtwarzanie muzyki w tle pozwala na równoczesne korzystanie z innych programów i pracę. Open FM jest dostępne bezpłatnie w internetowym sklepie z aplikacjami na system Windows 8 Modern UI.

Producentem Open FM jest GG Network, wydawca komunikatora GG, którego użytkownicy mają dostęp do platformy radiowej bezpośrednio w komunikatorze.

Strona www Open FM: http://www.open.fm/

Open FM na system Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.gadugadu.openfm

Open FM na system Windows 8: http://apps.microsoft.com/windows/pl-pl/app/openfm/9a49f288-0d82-4b4c-a8e6-7230bde2736d