Szybsze GG dla wszystkich

Użytkownicy popularnego polskiego komunikatora otrzymali najnowszą wersję GG, która działa szybciej i jest lepiej zintegrowana z systemem operacyjnym. GG (d. Gadu-Gadu) ma zainstalowane na swoich komputerach blisko 8 mln osób miesięcznie. ( http://www.GG.pl )

W nowej wersji GG interfejs użytkownika opiera się na natywnych oknach systemowych – oznacza to, że komunikator lepiej, szybciej współpracuje z system operacyjnym, również z systemem OSX dostępnym w komputerach MAC. Przyspieszono i polepszono wiele elementów aplikacji, w tym przede wszystkim obsługę listy kontaktów i otwieranie okien rozmowy. Dodano obsługę ekranów o wysokiej rozdzielczości Retina i HiDPI. Wszystko to sprawia, że GG w nowym wydaniu jest bardziej responsywne i przyjazne dla użytkownika.

Wprowadzone zmiany objęły również wygląd aplikacji – w nowym wydaniu GG jest przejrzyste, a w podstawowym widoku komunikator eksponuje najważniejsze funkcje przydatne podczas internetowych pogawędek, nie przytłaczając pozostałymi możliwościami programu.

Dla użytkowników, którzy lubią jednak rozszerzać funkcje swojego komunikatora i dopasowywać aplikację do swoich upodobań, nowe GG oferuje gamę różnorodnych opcji – wystarczy wejść do zakładki Ustawienia, aby zmienić wygląd aplikacji, rodzaj dźwięków, sposoby powiadomień, sposób wyświetlania listy kontaktów, awatary znajomych i wiele, wiele więcej.

Wraz z nową wersją GG, producent udostępnił pierwsze oficjalne wydanie komunikatora na system Linux.

Najnowsze GG na różne systemy można pobrać bezpłatnie ze strony http://www.gg.pl

Użytkownikom dotychczasowych wersji komunikatora, aplikacja automatycznie sama się zaktualizuje w ciągu najbliższych dni.

GG to jeden z najpopularniejszych w Polsce komunikatorów – miesięcznie blisko 8 mln osób ma uruchomioną na swoim komputerze aplikację. Komunikator pozwala być w ciągłym kontakcie dzięki wersji na komputer, przeglądarkę i komórkę – wystarczy nr GG i dostęp do Internetu.