Ponad 22 tys. zł za nr GG

Niski, specjalny nr komunikatora GG został zlicytowany podczas aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wkrótce posłuży do szybkiego kontaktu z klientami.

GG Network, producent popularnego komunikatora, co roku wspiera finał fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, przeznaczając na aukcje niskie numery GG, nawiązujące do kolejnych edycji finałów. Aukcja GG jest co roku jedną z najpopularniejszych licytacji Orkiestry.

Najwyższą kwotę zaproponowała firma Expresokna z Bobrownik w województwie śląskim.Jesteśmy niezmiernie dumni, że mogliśmy przez udział w licytacji numeru GG 21 wspierać tak szlachetną ideę, jaką jest pomoc dzieciom i osobom starszym. Udział w aukcji WOŚP traktowaliśmy z niezmierną przyjemnością. Dziękujemy fundacji WOŚP za wytrwałe działania, a firmie GG Network S.A. za wystawienie na licytację numeru 21. Z przyjemnością wykorzystamy wylicytowany numer GG 21 do kontaktu z naszymi klientami, aby mogli się z nami ekspresowo kontaktować również tą drogą – mówi Krystyna Faryś z Expresokna.

Zwycięzca tegorocznej aukcji otrzyma hasło do numeru wraz ze specjalnym certyfikatem.

Tak mówi numerze GG:21 Jurek Owsiak: – Numer doskonały, takie oczko. Numer, który bardzo się przydaje podczas normalnej, profesjonalnej pracy biznesowej.

  1. Finał WOŚP odbył się 13. stycznia 2013 roku pod hasłem „Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów”. Zysk z aukcji zostanie przekazany na cele Fundacji Jurka Owsiaka.

GG to jeden z najpopularniejszych w Polsce komunikatorów – miesięcznie ponad 9 mln osób ma uruchomioną na swoim komputerze aplikację GG. Komunikator pozwala być w ciągłym kontakcie dzięki wersji GG na komputer, przeglądarkę i komórkę – wystarczy nr GG i dostęp do Internetu.

Więcej o nowym GG: http://www.gg.pl/info/