Poznaliście się na Gadu-Gadu?

Napiszcie o tym na GG:1402

Apel komunikatora

Spotkanie w księgarni, zdobywanie wiedzy na studiach, wspólny projekt w pracy, a może rozmowa przez Internet. Sposobów na poznanie drugiej połówki – czasami na całe życie – jest wiele. Istnieje wiele par, które poznały się przez kultowy komunikator Gadu-Gadu (GG). Już za kilka dni Walentynki. Z tej okazji zespół komunikatora Gadu-Gadu zaprasza do przesyłania historii, w których GG połączyło ludzi, czasami na całe życie.

Wystarczy przesłać swoją historię na nr GG 1402, symbolizujący datę Walentynek, obchodzonych 14. lutego. Zespół GG czeka na dowolne formy: tekst, zdjęcia, wideo, dźwięk, nagrania pod symbolicznym numerem GG 1402 w komunikatorze GG (d. Gadu-Gadu).

GG dzisiaj

GG od lat zbliża ludzi. Dzisiaj z komunikatora korzysta kilkaset tysięcy użytkowników miesięcznie i nadal – pomimo innych aplikacji – GG jest miejscem łączącym ludzi o różnych zainteresowaniach. Właściciel komunikatora, polska firma Fintecom, konsekwentnie inwestuje w rozwój kultowej polskiej marki i planuje udostępnianie nowych usług skupionych wokół GG.

Obecnie 61,3 % użytkowników komunikatora GG to osoby poniżej 35. roku życia. Blisko 37% to młodzi internauci mający od 16 do 25 lat. Użytkownicy GG wysyłają ponad 150 mln wiadomości miesięcznie. Zdecydowana większość 62,9% ma GG pod ręką w swoim smartfonie.

Znajomość przez GG można zacząć od wymiany numeru GG, zaGGadania przez Katalog Publiczny, a kultowe emotki GG pomogą przełamać pierwsze lody podczas rozmowy. GG zbliża nie tylko na całe życie, ale pozwala też poznać osoby o podobnych zainteresowaniach, pasjach, przyjaciół i znajomych, z którymi tematów do przeGGadania nie zabraknie.

Prześlijcie do nas swoją historię na nr GG:1402. Pokażcie lub opiszcie, jak się poznaliście. Czekamy na Wasze relacje – tekst, zdjęcia, wideo, dźwięk, nagrania. Przez GG można przesyłać pliki nawet do 4GB, szybko i zupełnie bezpłatnie. Wybrane materiały opublikujemy na blogu i kto wie, może nagrodzimy niespodziankami – zachęca GG.

Ruletka, czyli jak odnaleźć drugą połówkę na GG

Jednym ze sposobów nawiązania relacji jest Ruletka w GG – losowanie osób – https://www.gg.pl/info/losuj-rozmowce/ . To zbliżająca ludzi usługa w GG, dostępna w wersji komunikatora na telefon, komputer i przeglądarkę. Ruletka pokazuje nam osoby, które też w tym samym momencie losują. Dzięki temu trafiamy na osoby poszukujące znajomości. To różnica względem Katalogu Publicznego, gdzie pokazywani są wszyscy użytkownicy. W Ruletce trafiamy na osoby otwarte na znajomości. Możemy wybrać opcje losowania: płeć, wiek. pod uwagę brana jest również lokalizacja i miejscowość ustawiona w danych profilowych.

Katalog publiczny i tagi zainteresowań

Popularnym sposobem jest również Katalog Publiczny, który wyróżnia GG na tle innych komunikatorów – https://www.gg.pl/gg/pl/search . W szybki sposób możemy wyszukać innych użytkowników wskazując miejscowość, województwo, płeć, wiek, a nawet zainteresowania, nazwę, imię i nazwisko. W ten sposób możemy wyfiltrować osoby z naszego regionu lub w naszym wieku. Katalog pokazuje listę użytkowników z ich statusem dostępności na GG – widzimy, czy są właśnie dostępni i możemy do nich napisać (np. statusy “zaraz wracam”, “dostępny”, “pogadam”).

Użytkownicy, którzy nie chcą rozmawiać z nieznajomymi, mogą taką opcję zaznaczyć w komunikatorze GG.