Własne subkonto dla każdego użytkownika GaduAIR

Szukasz wygodnego sposobu na doładowanie ? Chcesz ustawić stałe zlecenie przelewu ale nie masz własnego rachunku w banku? Nic nie szkodzi! Wystarczy, że podasz numer swojego subkonta najbliższym!

Użytkownicy telefonii GaduAir mogą od teraz korzystać z własnego numeru bankowego przypisanego do ich konta. Pomoże to w łatwy sposób przelewać dowolną ilość środków pieniężnych do wykorzystania na usługi oferowane przez GaduAIR. Dzięki nowej funkcjonalności można ustawić wygodne, cykliczne doładowania z dowolnego rachunku bankowego lub doładowywać konto za pomocą wcześniej zdefiniowanego przelewu.

Szczegóły oraz pomoc można znaleźć po zalogowaniu na własne konto.

Telefonia GaduAIR. Świat Gadu-Gadu w komórce. To jedyna telefonia na kartę, w której dzwonisz i piszesz z telefonu za darmo do wszystkich w Gadu-Gadu, dostajesz darmowy Internet po każdym doładowaniu i tanio dzwonisz do innych sieci komórkowych. GaduAIR korzysta z infrastruktury technicznej sieci Plus, co gwarantuje doskonały zasięg, najwyższą jakość połączeń i szybką transmisję danych w całym kraju. Dodatkowe informacje: www.gaduair.pl