Dynamiczny wzrost liczby użytkowników Poczty Gadu-Gadu – już 150 tysięcy osób!

Populacja wielkości niejednego dużego polskiego miasta ma już swoje konta e-mail w Poczcie Gadu-Gadu – teraz czas na Warszawę! – mówią przedstawiciele producenta.

Już 150 tysięcy internautów założyło konto e-mail w Poczcie Gadu-Gadu w ciągu pierwszego miesiąca istnienia usługi. Tylko jednego dnia przybywa kilkanaście tysięcy nowych użytkowników. Dynamika przyrostu nowych kont jest tak duża, że producent – GG Network – zapowiada, że na 150 tysiącach na pewno się nie skończy…. a liczba użytkowników ma być kilkakrotnie wyższa. Co ważne – 150 tysięcy to aktywne konta.

Poczta Gadu-Gadu to nowa, uruchomiona zaledwie miesiąc temu, usługa poczty elektronicznej, przygotowana przez GG Network, producenta tak znanych i masowo używanych projektów internetowych, jak m.in. komunikator Gadu-Gadu, mikroblog Blip.pl czy radio internetowe Open.FM.

GG przygotowało swoją usługę do masowej komunikacji z wykorzystaniem najnowszych i najbardziej zaawansowanych rozwiązań technologicznych na świecie. Poczta Gadu-Gadu dostępna jest zarówno z poziomu przeglądarki stron www, jak i – nowość – bezpośrednio w komunikatorze Gadu-Gadu (GG 10).

W odróżnieniu od innych usług pocztowych, Poczta Gadu-Gadu oferuje szersze możliwości komunikacji i sprawia, że e-mail jest dzisiaj nie tylko wiadomością rozumianą w tradycyjny sposób, ale również jest kanałem komunikacji wyposażonym w dodatkowe, użytkowe funkcje – dzięki nim możemy być niemal cały czas w kontakcie, niezależnie od tego, czy jesteśmy obecnie zalogowani poprzez stronę www czy też mamy uruchomioną aplikację komunikatora.

Właśnie jednym z wielu unikatowych wyróżników Poczty Gadu-Gadu jest jej integracja z komunikatorem Gadu-Gadu. Posiadając nr GG, po zalogowaniu na swoje konto pocztowe mamy dostęp do swojej listy znajomych z komunikatora – z tego poziomu poczty możemy wysłać do nich bezpośrednio maila, czy też bez potrzeby opuszczania konta poczty, napisać do znajomych również na nr GG – dzięki wbudowanej w poczcie wersji web-owej komunikatora.

Warto podkreślić przyjazny dla użytkownika i prosty w obsłudze interfejs – strona www Poczty Gadu-Gadu jest przejrzysta i bardzo funkcjonalna.

Początkowo, w okresie testów, Poczta Gadu-Gadu była dostępna tylko na zaproszenia. Obecnie usługa jest dostępna dla wszystkich. Konto e-mail w Poczcie Gadu-Gadu można założyć bezpłatnie na stronie http://poczta.gg.pl

Użytkownik zakładając konto e-mail w Poczcie Gadu-Gadu otrzymuje prosty, łatwy do zapamiętania adres z końcówką domeny gg.pl – np. pawel@gg.pl