GG ułatwi życie

Kultowy polski komunikator internetowy GG (Gadu-Gadu) wprowadza kolejne usługi dla użytkowników. Po chatbocie AI AmiGGo, na listach GG pojawi się “Mój Schowek”, dzięki któremu możemy szybko zapisywać linki do przeczytania na później, pliki, zdjęcia. To praktyczne ułatwienie w zalewie otaczających nas w Internecie informacji trafi do 1 miliona użytkowników logujących się rocznie do GG.

Każdemu z nas codziennie brakuje czasu na przeczytanie wszystkich interesujących nas artykułów. Mamy potrzebę zapisania ich na później i wygodnego do nich powrotu w dogodnej chwili. Na listach kontaktów użytkowników GG pojawi się bezpłatna usługa “Mój Schowek”, która pomoże w organizacji materiałów i zaoszczędzi czas.

W Moim Schowku użytkownicy Gadu-Gadu mogą szybko zapisywać linki do ciekawych artykułów, zdjęcia, pliki, notatki. Co ważne, mogą do nich wrócić później, w dogodnej dla siebie chwili. Dzięki schowkowi można mieć teraz zawsze pod ręką zapisane informacje, którymi można łatwo dzielić się z innymi znajomymi, nawet jeśli nie mają jeszcze GG – wystarczy wysłać im link do materiału.

Aby korzystać z nowej, bezpłatnej usługi Mój Schowek, wystarczy dodać do swojej listy kontaktów w komunikatorze nr GG:8015, otworzyć okno rozmowy z nim i wpisywać w nie ważne linki, artykuły, zdjęcia. Aby je ponownie odczytać, wystarczy wrócić do rozmowy z numerem GG:8015.

Materiały przechowywane w schowku, synchronizują się między wszystkimi wersjami GG – zarówno w wersji przeglądarkowej komunikatora, instalacyjnej na komputerze czy mobilnej na smartfonie. Dzięki temu możemy mieć zawsze pod ręką ważny materiał, z kolei wyszukiwanie w Archiwum GG umożliwia łatwe odnalezienie żądanej informacji.

Ważne: w przypadku plików, okres ich przechowywania w schowku wynosi 90 dni, w przypadku użytkowników posiadających wersję GG Premium, dostęp do plików wydłuża się do 365 dni od momentu ich wysłania.

Mój Schowek

Rozpalanie GG

Kto nie kojarzy charakterystycznego dźwięku nadchodzącej wiadomości GG, emotek, kultowych statusów dostępności “zaraz wracam”, “dostępny”, czy opisów informujących o nastroju znajomego na liście kontaktów GG? Legenda GG jest wiecznie żywa i rozpala się na nowo. W szczycie popularności z komunikatora Gadu-Gadu korzystało 7 milionów osób, a nr GG był jednym tchem wymieniany z numerem telefonu. Dzisiaj polski właściciel chce przywrócić świetność komunikatora, wprowadza nowe funkcje i rozpoczął akcję #RozpalamyGG – dzięki niej każdy może zostać współwłaścicielem słoneczka.

Przelewy przez GG, komunikator dla firm i AI

Polski właściciel komunikatora, firma Fintecom, inwestuje w rozwój legendy, wprowadzając m.in. czatbot AmiGGo oparty na sztucznej inteligencji, Centrum Powiadomień, profile publiczne, wersję anglojęzyczną, a teraz Mój Schowek.

  • Rozpalamy GG na nowo – mówi Romuald Remus z zarządu spółki Fintecom, właściciela GG. – Jesienią rozpoczniemy akcję, w której każdy będzie mógł zostać współwłaścicielem komunikatora w ramach crowdfundingu. Naszym celem jest m.in. przepisanie oprogramowania GG na nowo, wprowadzenie szyfrowania rozmów end2end oraz udostępnienie połączeń audio-video. Obecnie pracujemy też intensywnie nad wersją GG dedykowaną dla przedsiębiorców i instytucji, w odpowiedzi na ich liczne prośby i potrzeby oraz pytania ze strony użytkowników. Testujemy też wirtualny portfel GG, dzięki któremu użytkownicy komunikatora będą mogli błyskawicznie przelewać między sobą pieniądze bezpośrednio w Gadu-Gadu.

Plany GG sięgają daleko poza granice Polski. Producent Właściciel już oferuje wersję angielskojęzyczną komunikatora pod adresem ggapp.com i liczy na większą popularność naszego słoneczka również za granicą.

Trwają powroty użytkowników

Plany rozwoju komunikatora o nowe funkcje oraz crowdfunding, sprawiają, że użytkownicy GG wracają z sentymentem do swoich starych numerów GG, a specjalne wideo opisujące ich powrót z głosem Krystyny Czubównej zostało udostępnione w serwisie YouTube: https://youtu.be/GQTDfoDGJTk

Najnowszą wersję kultowego GG można pobrać ze strony https://www.gg.pl/

Finansowanie społecznościowe komunikatora Gadu-Gadu

Na specjalnej stronie https://gg.emiteo.pl już można deklarować swoje przystąpienie do akcji #RozpalamyGG Dotychczas internauci – ponad 1000 osób – zadeklarowali sumę 5 mln złotych.