Nowe GG na smartfony już dostępne

Dziś od rana można pobrać bezpłatne wersje nowego GG na smartfony z systemami Android i iOS. Mobilne GG wprowadza dużo nowości i w możliwie najwierniejszy sposób jest zbliżone do nowych wersji komunikatora na komputer i przeglądarkę.

Odświeżona szata graficzna, nowy interfejs użytkownika, wbudowane gry, archiwum online, rozszerzone ustawienia – to tylko niektóre zmiany wprowadzone w nowych wersjach mobilnego GG. Wiele elementów aplikacji (m.in. wygląd kontaktów) jest uproszczonych, co jeszcze bardziej zwiększa intuicyjność obsługi.

Na smartfonach można korzystać z większości tych samych funkcji, jakie oferuje GG na komputerze wydane w ubiegłym tygodniu (dostępne do pobrania na http://beta.gg.pl/info). Niewielkie różnice pomiędzy mobilnym GG, a jego wersjami na komputer i przeglądarkę wynikają jedynie ze specyfiki urządzeń przenośnych.

Mobilne wersje aplikacji są bezpłatne i dostępne do pobrania w Appstore i Android Market: Nowe GG na Android: https://market.android.com/details?id=pl.gadugadu

Nowe GG na iOS: http://itunes.apple.com/pl/app/gadu-gadu/id308095268

Wkrótce upublicznione zostaną także nowe wersje aplikacji na systemy Symbian i Java. GG w komórkach cieszy się niezmienną popularnością. Miesięcznie ze wszystkich wersji mobilnych GG korzysta już blisko milion użytkowników i liczba ta stale rośnie. Zarówno w AppStore (sklepie z aplikacjami dla systemu iOS urządzeń Apple), jak w Android Markecie (sklepie z aplikacjami dla systemu Android firmy Google), GG znajduje się na wysokim, trzecim miejscu w kategorii „Najlepsze bezpłatne”, wyprzedzając w Android Markecie m.in. aplikacje Skype i Facebook.